Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Kuş Kovucu Uygulamaları İçin Doğru Yapıştırıcı Nasıl Seçilir ?
Kuş kontrol ürünlerinin doğru montajı, doğru ürünlerle düzgün yapışmayı gerektirir. Çoğu kuş kontrol ürünü kurulum için yapıştırıcıya bağlı olduğundan, ticari kuş kontrol uygulamaları için doğru yapıştırıcının nasıl seçileceğini öğrenmek çok önemlidir.
Güvercinlerden Hızlıca Kurtulmanın 12 Yolu ( İnsancıl )
Öncelikle kabul etmemiz gereken bazı noktalar var,  güvercinler asidik dışkı üretir, diğer kuşlara karşı zorbalık ve hastalık taşıma eğilimi gösterirler. Bahçenizin etrafındaki her açık noktada tünemeyi sever ve popülasyonları oldukça yüksek haşere kuş türüdür.
Bahçelerinizde Etkili Kuş Kontrolü İçin 5 İpucu
Bir bahçe ve depolara sahipseniz genellikle kuş problemi yaşıyorsunuz demektir. Gerek meyve ağaçlarınızda gerek buğday, ayçiçeği, arpa sakladığınız depolarda kuş popülasyonu bulunmaktadır.
Kuşlardan Nasıl Kurtulursunuz - 6 Kuş Kontrol Fikri
Haşere kuşları hem konut hem de ticari binaların çevresinde baş belasıdır. Çevre düzenlemesine, ahşap yapılara ve hatta metal çatılara zarar verebilirler ve tesislerinizde pis ve zehirli pislikler bırakırlar. 
Kuş Kovucu File ve Kuş Ağı Kuş Kontrolünde Etkili Midir ?
Mülk sahipleri, kuşların bazen bir sorun olabileceğini biliyorlar. Kuş ağları da dahil olmak üzere birkaç çözüm var. Kuş ağları ve kuş sorunlarınızı çözmenize nasıl yardımcı olabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Etkili ve Etkisiz Kuş Kontrol Cihazları İncelemesi
Tabela, klima üniteleri, çatı pencereleri ve güneş panellerinin her yerine dışkı yapan haşere kuşlarından rahatsız olduysanız, bazı kuş kontrol cihazlarına bakmanın zamanı geldi .
Depo ve Üretim Tesisleri İçin 8 Kuş Kontrol Çözümü
Genellikle fabrika kuş kovucu makalemizde de anlattığımız üzere depoların tavan kısmında ki makaslarda kuş problemi yaşanmaktadır. Her yıl, depo sahipleri, kentsel haşere kuşlarının yaptığı pisliğin ardından temizlemek için binlerce Türk Lirası harcamak zorunda kalıyor.
Türkiyede Yüksek Patojeniteli Kuş Gribi Salgını
Avrupa ülkelerinde ve Türkiye’de, şimdiye kadarki en tehdit edici Kuş Gribi salgınıyla karşı karşıya. Virüs son zamanlarda Kanada'da da bulundu. Aralık ayının başından bu yana, Avrupa genelinde birçok H5N1 kuş gribi vakası rapor edildi.
Karga Kovucu Ürünler
Bu makale size kargaları nasıl uzak tutacağınız konusunda harika ipuçları verecek . Bazı yöntemler ev sahipleri için daha uygundur, diğerleri ise ticari binalara ve mülklere yönelik ciddi kuş kontrol çözümleridir.
Güvercinlerden Nasıl Kurtulursunuz (Güvercin Kontrolü Rehberi)
Uzman güvercin kontrolü kılavuzumuz, güvercinlerden tam olarak nasıl kurtulacağınızı ve sorunu neden hızlı bir şekilde çözmeniz gerektiğini ele almaktadır. Güvercinler dünyanın her yerinde yer almaktadır. Her park, kasaba meydanı, açık hava restaurantları, liman ve iskele ve bina çatıları, elektrik direkleri gibi birçok alanı istila etmektedir.
Konutlarda 5 Kötü Kuş Problemi Belirtileri
Kuşların mülkünüzde bir soruna neden olup olmadığını nasıl anlarsınız? Mülk yöneticileri için zayıf kuş kontrolünün belirtileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Kuş Kontrolünde Profesyonel Ürünlerin Önemi ve Kesin Çözümler
Kuş kontrol stratejinizde başarılı olmak için, kuşların geri dönmesini önlemeye yönelik adımlara karar vermeden önce binanızın etrafındaki kuş davranışına giren tüm faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın