Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Kuş Kovucu File ve Kuş Ağı Kuş Kontrolünde Etkili Midir ?
Mülk sahipleri, kuşların bazen bir sorun olabileceğini biliyorlar. Kuş ağları da dahil olmak üzere birkaç çözüm var. Kuş ağları ve kuş sorunlarınızı çözmenize nasıl yardımcı olabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Etkili ve Etkisiz Kuş Kontrol Cihazları İncelemesi
Tabela, klima üniteleri, çatı pencereleri ve güneş panellerinin her yerine dışkı yapan haşere kuşlarından rahatsız olduysanız, bazı kuş kontrol cihazlarına bakmanın zamanı geldi .
Depo ve Üretim Tesisleri İçin 8 Kuş Kontrol Çözümü
Genellikle fabrika kuş kovucu makalemizde de anlattığımız üzere depoların tavan kısmında ki makaslarda kuş problemi yaşanmaktadır. Her yıl, depo sahipleri, kentsel haşere kuşlarının yaptığı pisliğin ardından temizlemek için binlerce Türk Lirası harcamak zorunda kalıyor.
Türkiyede Yüksek Patojeniteli Kuş Gribi Salgını
Avrupa ülkelerinde ve Türkiye’de, şimdiye kadarki en tehdit edici Kuş Gribi salgınıyla karşı karşıya. Virüs son zamanlarda Kanada'da da bulundu. Aralık ayının başından bu yana, Avrupa genelinde birçok H5N1 kuş gribi vakası rapor edildi.
Karga Kovucu Ürünler
Bu makale size kargaları nasıl uzak tutacağınız konusunda harika ipuçları verecek . Bazı yöntemler ev sahipleri için daha uygundur, diğerleri ise ticari binalara ve mülklere yönelik ciddi kuş kontrol çözümleridir.
Güvercinlerden Nasıl Kurtulursunuz (Güvercin Kontrolü Rehberi)
Uzman güvercin kontrolü kılavuzumuz, güvercinlerden tam olarak nasıl kurtulacağınızı ve sorunu neden hızlı bir şekilde çözmeniz gerektiğini ele almaktadır. Güvercinler dünyanın her yerinde yer almaktadır. Her park, kasaba meydanı, açık hava restaurantları, liman ve iskele ve bina çatıları, elektrik direkleri gibi birçok alanı istila etmektedir.
Konutlarda 5 Kötü Kuş Problemi Belirtileri
Kuşların mülkünüzde bir soruna neden olup olmadığını nasıl anlarsınız? Mülk yöneticileri için zayıf kuş kontrolünün belirtileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Kuş Kontrolünde Profesyonel Ürünlerin Önemi ve Kesin Çözümler
Kuş kontrol stratejinizde başarılı olmak için, kuşların geri dönmesini önlemeye yönelik adımlara karar vermeden önce binanızın etrafındaki kuş davranışına giren tüm faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekir.
Pencere Kenarlarınızı Haşere Kuşlardan Koruyun
Pencere çıkıntıları, zararlı kuşların tünemesi için ideal bir yer sağlar, yırtıcılardan uzak bir yer sunar ve çoğu kuş türünün çevrelerini incelemesi için genellikle yüksek bir yer sunar. Ne yazık ki bu çevreler çok çekici olduğu için haşere kuşları üzerlerine tünediklerinde oldukça sıkıntıya neden olabilirler.
Doğru Kuş Kovucu Ürün Seçmek İçin Uzman İpuçları
Bir sonraki kuş kontrol projeniz üzerinde çalışırken tekrar başvurabilmeniz için bu sayfayı kaydetmeyi ve kuş problemi yaşayan tanıdıklarınızla paylaştığınıza emin olun. Kuş kovucular hakkında en detaylı bilgileri bu yazımızda sizler ile buluşturuyoruz.
Ağaçkakanları Evinizden Nasıl Uzak Tutarsınız ( 2022 Uzman İpuçları )
Sabahın erken saatlerinde tak-tak-tak sesleri ile ahşap yapıların ve verandalarınızda hasar meydana gelmesi ile saksağan-ağaçkakan kuş sorununuz başlamış bulunmaktadır. Ağaçkakanlar büyük bir zorluk olabilir; bu haşere kuşları önemli maddi hasara neden olur ve önemli bir sıkıntı yaratır.
Çatıya Tüneyen Kuşlar İçin En İyi Kuş Kovucu Ürün Rehberi
Bu içeriğimizde, üretimimizde olan farklı Kuş Kovucu Dikenleri, bunların yaratabilecekleri olumlu etki ve korumasız bir çatı ile ilişkili temel sağlık ve mal hasarları konusunda size rehberlik ediyoruz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın