Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Kuşların Tünemesini Engellemek İçin En İyi Ürünler
Kuş dikenleri, evinizin veya iş yerinizin etrafındaki kuşları uzaklaştırmak için en etkili seçeneklerden biridir. Herhangi bir yüzeye yapıştırılabilen sivri şeritler halinde gelirler ve ayrıca daha güvenli bağlantı için vida delikleri içerirler.
Çatınızdaki Güvercinlerden Nasıl Kurtulursunuz
Bina çatılarınızda güvercin problemi yaşıyorsanız bu duruma plastik kuşkonmaz bariyer ile hızlıca önlem alabilirsiniz. Etkili kuş kovucu ürün olan kuşkonmaz ile sizlerde yaşam alanlarınızdan kuşları uzaklaştırabilirsiniz.
Kuş Kovucu Dikenler Kuşlara Zarar Verir mi ?
Kuş sivri uçlarının sunduğu birçok avantaja fazla girmeden önce  , bariz soruları ele almak önemlidir: Sivri uçlar kuşlara zarar verir mi? Cevap kocaman bir “ Hayır ”. Aslında, bir kuşun sivri uçta kendine zarar verme olasılığı neredeyse sıfırdır. 0 (553) 859 59 59 numarasından uzman kuş kontrol ekibimize ulaşabilirsiniz.
Balkondaki Güvercinlerden Nasıl Kurtulunur ?
Güvercinlerden uzak bir ortam için etkili ve insancıl çözümler sunan Beyazgül Group , Türkiye’nin en büyük kuş kontrol ürünleri üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, bu ve diğer kuş kontrol önlemleri konusunda yardıma ihtiyacı olanlara ürün tavsiyesi, bilgi ve ürün satışı hizmetleri vermektedir.
Kargaları Korkutup Uzaklaştırmanın 8 Yöntemi
Kargaları uzaklaştırmak için hangi yöntemleri nasıl kullanıyorsunuz? Bu sinir bozucu haşere kuşları kovmanın çeşitli yöntemlerini tartışacağız ! Hadi inceleyelim.
Güvercinleri Kovma Yöntemleri ve Etkili 7 Ürün
Bu sayfayı okuyorsanız, muhtemelen güvercinleri belirli bir alan veya alandan uzak tutmak için en iyi çözümü arıyorsunuz demektir. Güvercinlerden kurtulmanın birçok yolu vardır ve bazı çözümler diğerlerinden daha etkilidir.
Kuşların Yuva Yapmasını Nasıl Engellersiniz ?
Kuşların yuva yapmasını nasıl engelleyeceğinizi öğrenmek, olası sorunları ortaya çıkmadan önce önlemenize yardımcı olacaktır. Plastik kuşkonmaz ürünleri ile bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.
Kuş Kontrol Uzmanlarını Tercih Etmek İçin 5 Neden
Doğru şekilde uygulandığında, kuş kontrol ürünleri şüphesiz kuşları uzaklaştırmanın en iyi yoludur. Bir haşere kuş sorununuz varsa uzmanlardan yardım isteyin.
Kuş Kovucu Uygulamaları İçin Doğru Yapıştırıcı Nasıl Seçilir ?
Kuş kontrol ürünlerinin doğru montajı, doğru ürünlerle düzgün yapışmayı gerektirir. Çoğu kuş kontrol ürünü kurulum için yapıştırıcıya bağlı olduğundan, ticari kuş kontrol uygulamaları için doğru yapıştırıcının nasıl seçileceğini öğrenmek çok önemlidir.
Güvercinlerden Hızlıca Kurtulmanın 12 Yolu ( İnsancıl )
Öncelikle kabul etmemiz gereken bazı noktalar var,  güvercinler asidik dışkı üretir, diğer kuşlara karşı zorbalık ve hastalık taşıma eğilimi gösterirler. Bahçenizin etrafındaki her açık noktada tünemeyi sever ve popülasyonları oldukça yüksek haşere kuş türüdür.
Bahçelerinizde Etkili Kuş Kontrolü İçin 5 İpucu
Bir bahçe ve depolara sahipseniz genellikle kuş problemi yaşıyorsunuz demektir. Gerek meyve ağaçlarınızda gerek buğday, ayçiçeği, arpa sakladığınız depolarda kuş popülasyonu bulunmaktadır.
Kuşlardan Nasıl Kurtulursunuz - 6 Kuş Kontrol Fikri
Haşere kuşları hem konut hem de ticari binaların çevresinde baş belasıdır. Çevre düzenlemesine, ahşap yapılara ve hatta metal çatılara zarar verebilirler ve tesislerinizde pis ve zehirli pislikler bırakırlar. 
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın