Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Şehirlerde Kuş Kontrolü ve Sorunları
Bu makalede, şehirlerde kuş kontrolü ve sorunlarına dair detaylı bir inceleme yapacak ve etkili çözümleri ele alacağız.
Güvercinleri Evimden Nasıl Uzak Tutabilirim ?
Bu yazıda, hiç bitmeyen bir güvercin pisliği temizleme döngüsüne takılıp kalmamanız için güvercinleri evinizden uzak tutmanın en iyi yollarından bazılarını tartışacağız.
Kargalar Neden Korkar ve Nasıl Uzaklaştırılır ?
Bu yazıda, kargaların neden korktuğunu ve kuş kovucu dikenlerin kargaları nasıl uzaklaştırabileceğini öğreneceksiniz.
Güvercinleri Güneş Panellerinizden Uzak Tutmak için 5 Neden
Güvercinler ve diğer kuşlar güneş paneli bakım ihtiyaçlarını ve maliyetlerini artırabileceği gibi birçok başka soruna da neden olabilir. Bu yüzden onları panellerinizden uzak tutmak çok önemlidir.
Kuşları Havalimanlarından Nasıl Uzak Tutarsınız?
Havaalanları, çevrenin mükemmel durumda olmasını gerektiren yüksek trafik ve hassasiyet alanlardır. Bu şekilde kalmaları için fazla parçacıklardan, hayvanlardan veya diğer potansiyel tehlikelerden arınmış olmaları gerekir.
Kuşların Tünemesini Engellemek İçin En İyi Ürünler
Kuş dikenleri, evinizin veya iş yerinizin etrafındaki kuşları uzaklaştırmak için en etkili seçeneklerden biridir. Herhangi bir yüzeye yapıştırılabilen sivri şeritler halinde gelirler ve ayrıca daha güvenli bağlantı için vida delikleri içerirler.
Çatınızdaki Güvercinlerden Nasıl Kurtulursunuz
Bina çatılarınızda güvercin problemi yaşıyorsanız bu duruma plastik kuşkonmaz bariyer ile hızlıca önlem alabilirsiniz. Etkili kuş kovucu ürün olan kuşkonmaz ile sizlerde yaşam alanlarınızdan kuşları uzaklaştırabilirsiniz.
Kuş Kovucu Dikenler Kuşlara Zarar Verir mi ?
Kuş sivri uçlarının sunduğu birçok avantaja fazla girmeden önce  , bariz soruları ele almak önemlidir: Sivri uçlar kuşlara zarar verir mi? Cevap kocaman bir “ Hayır ”. Aslında, bir kuşun sivri uçta kendine zarar verme olasılığı neredeyse sıfırdır. 0 (553) 859 59 59 numarasından uzman kuş kontrol ekibimize ulaşabilirsiniz.
Balkondaki Güvercinlerden Nasıl Kurtulunur ?
Güvercinlerden uzak bir ortam için etkili ve insancıl çözümler sunan Beyazgül Group , Türkiye’nin en büyük kuş kontrol ürünleri üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, bu ve diğer kuş kontrol önlemleri konusunda yardıma ihtiyacı olanlara ürün tavsiyesi, bilgi ve ürün satışı hizmetleri vermektedir.
Kargaları Korkutup Uzaklaştırmanın 8 Yöntemi
Kargaları uzaklaştırmak için hangi yöntemleri nasıl kullanıyorsunuz? Bu sinir bozucu haşere kuşları kovmanın çeşitli yöntemlerini tartışacağız ! Hadi inceleyelim.
Güvercinleri Kovma Yöntemleri ve Etkili 7 Ürün
Bu sayfayı okuyorsanız, muhtemelen güvercinleri belirli bir alan veya alandan uzak tutmak için en iyi çözümü arıyorsunuz demektir. Güvercinlerden kurtulmanın birçok yolu vardır ve bazı çözümler diğerlerinden daha etkilidir.
Kuşların Yuva Yapmasını Nasıl Engellersiniz ?
Kuşların yuva yapmasını nasıl engelleyeceğinizi öğrenmek, olası sorunları ortaya çıkmadan önce önlemenize yardımcı olacaktır. Plastik kuşkonmaz ürünleri ile bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın