Kuşların Tünemesi̇ni̇ Engellemek İçi̇n En İyi̇ Ürünler
Buradasınız: Anasayfa / Blog
17 Aralık 2022, Cumartesi
Kuşların Tünemesini Engellemek İçin En İyi Ürünler
Kuş dikenleri, evinizin veya iş yerinizin etrafındaki kuşları uzaklaştırmak için en etkili seçeneklerden biridir. Herhangi bir yüzeye yapıştırılabilen sivri şeritler halinde gelirler ve ayrıca daha güvenli bağlantı için vida delikleri içerirler.
Kuşların Tünemesini Engellemek İçin En İyi Ürünler

Kuşların Tünemesini Önlemek İçin En İyi Kuş Dikenleri

Kuş dikenleri, evinizin veya iş yerinizin etrafındaki kuşları uzaklaştırmak için en etkili seçeneklerden biridir. Herhangi bir yüzeye yapıştırılabilen sivri şeritler halinde gelirler ve ayrıca daha güvenli bağlantı için vida delikleri içerirler. Bu ürünler, kuşların, özellikle kargalar veya güvercinler gibi daha büyük olanların, rahatsız edici hale geldikleri yerlere konmasını engelleyerek çalışır. Plastik Kuşkonmazlar bir kuşa zarar vermeyeceğini, bunun yerine onları belirli bir alana inip yuva yapmaktan alıkoymak için kullanılan görsel bir caydırıcı olduğuna dikkat etmek önemlidir. Diken formundaki ürünler sizleri korkutmasın canlılara herhangi bir zarar vermemektedir. Diken uçları yuvarlatılmıştır. Batma yapmaz. Kuşlar ürünü görüp konma teşebbüsünde dahi bulunmadan o bölgeden hızlıca uzaklaşacaklardır.

Kuş Dikenleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hem plastik kuşkonmaz hem de paslanmaz çelik kuşkonmaz söz konusu olduğunda avantajlar ve dezavantajlar vardır. Plastik güvercin kovucu dikenler polikarbonattan yapılmıştır, bu nedenle paslanmaz çeliğe göre daha uzun ömürlüdürler. Üstelik plastik olan ürünler %70 oranında daha etkilidir.

Bir işletmede kuş kovucu dikenleri kullanıyorsanız, plastik kuş kovucu ürünlerin müşterilere daha az görünür olduğunu bilmelisiniz. Plastik kuşkonmaz bariyerlerin 4D modelinde 45 diken olduğundan dolayı genellikle daha çok tercih edilmektedir. Paslanmaz çelik kuşkonmazlara göre daha çok diken sayısı daha etkili bir koruma sağlamaktadır.

Küçük Kuşlar İçin En İyi Kuş Kovucu Dikenler

Piyasada pek çok farklı türde kuş kovucu bulunurken, diğerlerinden çok daha iyi çalışan bazı ürünler vardır. Bu linke tıklayarak Etkili ve Etkisiz Kuş Kovucu Cihaz İncelemesi makalemize de göz atmanızı öneriyoruz.

Bu kadar çok kuş dikeni seçeneğinin mevcut olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, bugün üretimimizde bulabileceğiniz en iyi kuş kovucu dikenleri size anlatarak problemlerinize hızlıca çözüm bulmayı istedik ve bunu sizlerle nasıl başaracağımıza dair bilgiler vermek istedik.

Aşağıdaki görselde Kuşlarla Mücadelede Uygulanması Gereken 12 İşlem Adımı görselinden yola çıkarak sizlerde neredeyse bir profesyonel kadar bilgi sahibi olup problemli alanlarınızdan kuşları kovma yöntemlerini öğrenebileceksiniz. Bu kuşkonmaz bariyerlerinin her birinin olumlu ve olumsuz özellikleri vardır, ancak genel olarak satın alabileceğiniz en yüksek puan alan ürünlerden bazılarıdır. Linkten “ Kuşları Kovma Yöntemleri ve Etkili 7 Ürün “ hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

  1. 3D Model ( 42 Dikenli ) Plastik Kuşkonmaz Bariyer

3D Model plastik kuşkonmaz bariyer ile paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Bu kuş kovucu dikenlerin kurulumu kolaydır ve ayrıca kullanımı da kolaydır. 50 Cm ( 1 adet ) üründe 42 adet diken çubuğu bulunmaktadır. Tüm kuş türleri ile mücadelede inanılmaz etkili olan bu ürüne harcayacağınız para için olumlu etkiler alacağınızdan şüpheniz olmasın. Ürünleri birleştirmek çok hızlıdır ve altlarında önceden delinmiş delikler bulunur. Elektrikli matkap veya tornavida kullanabilir ve bunları evinizde bulunan hemen hemen her tür yapıştırıcıyla yapıştırabilirsiniz.

3D Model plastik kuş kovucu diken: Birçok kuş türünün yuvalanmasını önlemek için çalışacakları gibi, onlara da birçok fayda sağlar. Bu kuş dikeninin bir başka yararı da, onları herhangi bir yere yerleştirmek için bant kullanabilmeniz ve çift taraflı bant, sivri uçları uzun süre tutmak için çok iyi çalışıyor. Ayrıca kuşların, kuruldukları yerin yakınında herhangi bir yere dışkı yapmasını da önleyecektir.

Ürünü İncelemek İçin TIKLAYINIZ

  1. 1D Model ( 32 Dikenli ) Plastik Kuşkonmaz Bariyer

1D Model Plastik Kuşkonmaz Bariyerin en önemli özelliklerinden biri güvercin, karga, serçe, saksağan gibi kuş türlerinde etkili ve ekonomik fiyata sahip olmasıdır. Tabanda, üstün yapışma için herhangi bir yapıştırıcıyı hızlı ve kolay bir şekilde eklemenizi sağlayan bir yapıştırıcı oluğu vardır. Ayrıca bu kuş sivri uçlarını takmak çok kolaydır. Bu sivri uçlar, toplam 50 cm boyunda 15 cm genişliğinde ve 1 adetinde 32 adet diken sayısına sahiptir. Altına plastik kuşkonmaz yapıştırıcısı kullanarak dilediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Vida yerleri de mevcuttur.

1D Model Plastik Kuş Kovucu Bariyer : Çok hafiftir, bu da onun bu kadar esnek olmasını sağlar. Ayrıca gerekirse sivri uçları özelleştirebilir ve kesebilirsiniz; Bu, ürünü daha çok yönlü hale getirdiği için bu ürün için büyük bir avantajdır. Şeffaf, Siyah ve Gri renk seçenekleri mevcuttur, bu da paslanmaz çelik sivri uçlara kıyasla görsel olarak daha çekici olduğu anlamına gelir.

Ürünü İncelemek İçin TIKLAYINIZ

  1. Paslanmaz Metal ( 32 Dikenli ) Kuşkonmaz Bariyer

Boya püskürtmenin zor olabileceği gerçeği dışında, bu özel kuş dikeninin pek fazla dezavantajı yoktur. Genellikle dış hava şartlarından dolayı renk atmaları ve paslanmalar olabiliyor. Bunları ürünü boyayarak giderebilirsiniz. Bazı insanlar, yerleştirildikleri alanla eşleşmeleri için sivri uçları spreyle boyamak isteyeceklerdir, ancak sprey boya bu sivri uçlara pek iyi yapışmıyor gibi görünmektedir. Ürüne yapışan sprey boya eksikliği dışında, bu mevcut en kaliteli ve en yüksek puanlı kuş kovucu ürünlerden biridir.

Paslanmaz Çelik Kuş Kovucu, satın alabileceğiniz en iyi kuş sivri uçlarından biri listemizi oluşturur. Bu ürünün kurulumu ve kullanımı o kadar kolay ki, kurmanız ve kuşları evinizden veya işinizden uzak tutmaya başlamanız uzun sürmez.

Paslanmaz Çelik Kuş Kovucu Diken: Önceden delinmiş deliklerle geldikleri için kurulumu çok kolaydır, böylece bunları herhangi bir yüzeye kolayca takabilirsiniz. Ayrıca kuş sivri uçlarını tutmak için fermuar veya yapıştırıcı da kullanabilirsiniz. Gerekirse bunları daha küçük şeritlere bölmek de kolaydır. Paslanmaz çelik ayrıca çok dayanıklıdır, bu nedenle her türlü hava koşuluna dayanır ve kolayca paslanmaz. Kuş kakasını ortadan kaldırmak için harika çalışıyor, böylece onu ön verandaya veya ön kapıya yerleştirebilir ve göze hoş gelmeyen kuş pislikleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Kurulumu kolay ve paranızın tam karşılığı, www.kuskovucular.net en büyük satış noktalarından ikisidir. Bu sivri uçlara çeşitli yapıştırma ürünleri kullanabilme özelliği de bu ürünün önemli bir özelliğidir. Sivri uçları herhangi bir yüzeye sabitlemek için yapıştırabilir, vidalayabilir ve hatta kablo bağları kullanabilirsiniz, böylece istediğiniz herhangi bir yapışma türüyle iyi çalışır. Bu kuş sivri uçlarının montajı çok kolaydır, çünkü 50 cm parçalar halinde gelirler. Bu paslanmaz çelik kuşkonmaz kuşları uzak tutmakta çok işe yarar ve kuşların kullanıldıkları alanda yuva yapmalarını önleyecekler. Ağır hizmet tipi plastikten üretildikleri için bu kuş kovucu dikenler de her türlü hava koşuluna çok iyi dayanır ve diğer benzer ürünler gibi kolayca kırılmaz.

Plastik Kuşkonmaz Bariyer Nedir ? Nerelerde Kullanılır ? [ Detaylı İnceleme ]

Plastik Polikarbonat Kuşkonmaz Bariyer kurulumu çok kolaydır, kullanımı kolaydır ve size paranızın karşılığını fazlasıyla verir. Bu ürün hem tutkal olukları hem de önceden delinmiş delikler ile birlikte gelir, böylece kurulum için birden fazla kolay seçeneğiniz olur. Bu ürün aynı zamanda polikarbonat malzemeden üretilmiştir, bu nedenle dayanıklı ve göze batmadan her yerde kullanımı kolaydır.

Plastik Polikarbonat kuş kovucu diken, kuş pisliğini ve kuş yuvalarını evinizden veya işyerinizden uzak tutacağı için şiddetle tavsiye edilir. Bu kuş sivri uçları, her türlü hava koşulunda veya iklimde dayanacak kadar ağırdır ve ön sundurma veya ön kapı alanı dahil olmak üzere birden fazla yerde çalışır. Bu ürünün ana faydası, reklamı yapıldığı gibi çalışması ve güvercinler ve kargalar gibi daha büyük kuşlar da dahil olmak üzere kuşları uzak tutmasıdır.

Güvercin Kontrolü Konusunda Yardıma Mı İhtiyacınız Var ?

Güvercinlerden uzak bir ortam için etkili ve insancıl çözümler sunan Beyazgül Group , Türkiye’nin en büyük kuş kontrol ürünleri üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, bu ve diğer kuş kontrol önlemleri konusunda yardıma ihtiyacı olanlara ürün tavsiyesi, bilgi ve ürün satışı hizmetleri vermektedir.

İhtiyacınıza Uygun Kuş Kontrolleri İçin Uzman Yardımı

Hangi ürünün sizin durumunuza en uygun olacağından emin değilseniz, Beyazgül Group Kuş Kontrol Sistemleri alanında 8 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ürün seçimi, kurulumu ve temizliğinde size yardımcı olabiliriz. Katalog, fiyatlandırma veya ürün örnekleri için bizi 0 (553) 859-59-59 numaralı telefondan arayın ya da plastikkuskonmaz @ gmail.com adresinden bize e-posta gönderin. 

BARKODU OKUTARAK BİZLER İLE İLETİŞİME GEÇİP HIZLICA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın