Kuş Kontrol Uzmanlarını Terci̇h Etmek İçi̇n 5 Neden
Buradasınız: Anasayfa / Blog
16 Nisan 2022, Cumartesi
Kuş Kontrol Uzmanlarını Tercih Etmek İçin 5 Neden
Doğru şekilde uygulandığında, kuş kontrol ürünleri şüphesiz kuşları uzaklaştırmanın en iyi yoludur. Bir haşere kuş sorununuz varsa uzmanlardan yardım isteyin.
Kuş Kontrol Uzmanlarını Tercih Etmek İçin 5 Neden

Kuş Kontrol Uzmanlarını Tercih Etmek İçin 5 Neden

Doğru şekilde uygulandığında, insancıl kuş kontrol ürünleri şüphesiz kuşları caydırmanın en iyi yoludur. Bir haşere kuş sorununuz varsa (güvercin, karga, martı, serçe vb ), bu ürünleri kendiniz uygulamayı deneyebilirsiniz (elbette uzmanlarımızın hazırladığı Plastik Kuşkonmaz Bariyer Kurulumu makalemizi inceleyebilirsiniz)

Kuş Kovucu Ürünleri Kendiniz Uygulayabilir misiniz ?

Kuş Kovucu ürünlerimiz genellikle balkonlar, cam önleri, çatı kenarları, su oluklarında uygulandığı için hayatınızı riske eden alanlarda kendiniz uygulamamalısınız. Uzmanlardan yardım almak bu konularda ortaya çıkmaktadır. Profesyonel bir çatı ekibinden yardım alarak ürünlerinizi profesyonel bir şekilde uygulatabilirsiniz.

Genellikle kullanıcılarımızın yaşadıkları kuş problemlerine aşağıdaki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz.

  1. Ev Sahipleri ve İşletmeler için Yaygın Kuş Sorunları ve Çözümleri
  2. Güvercinlerden Hızlıca Kurtulmanın 12 Yolu
  3. Çatıya Tüneyen Kuşlar İçin Etkili Kuş Kovucu Ürün Rehberi
  4. Doğru Kuş Kovucu Ürün Seçmek İçin Uzman İpuçları
  5. Kuşların Balkona Gelmesini Nasıl Engellersiniz ?
  6. Kuş Kontrolünde Profesyonel Ürünlerin Önemi ve Kesin Çözümler

İşi kendiniz yapmaya çalışmak yerine profesyonel bir kuş kontrol uzmanı tutmanız için en önemli beş neden burada.

1) Kuşlara Zarar Vermekten Kaçının

Kuş kovucu bariyer ve ağ, hem öldürücü olmayan çözümlerdir hem de düzgün bir şekilde kurulduklarında herhangi bir yabani kuşa zarar vermemelidir. Bununla birlikte, İngiliz Haşere Kontrol Derneği'ne göre, kuşların uygun olmayan şekilde kurulmuş ağlara takıldığına ve hatta profesyonel olmayanlar tarafından yanlış yerleştirilmiş sivri uçlara takıldığına dair rahatsız edici raporlar var. Ağlar ve sivri uçlar bir profesyonel tarafından düzgün bir şekilde kurulduğunda ve bakımı yapıldığında bu tamamen önlenebilir.

2) Yanlış Uygulamadan Kaçının

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, belirli kuş türlerinin yuvalarını çıkarmak yasa dışı olabilir. Bütün yabani kuşlar, yumurtaları ve yuvaları yasalarla korunmaktadır, bu nedenle kuşları kendiniz kontrol etmeye veya yönetmeye çalışmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Yurtdışında " Yabani kuşlar, yuvaları ve yumurtaları 1981 Yaban Hayatı ve Kırsal Yasası tarafından korunmaktadır, ancak bazı türlerin halk sağlığı ve güvenliği ile ilgili endişeler de dahil olmak üzere belirli nedenlerle kontrol edilmesi gerekebilir. Profesyonel kuş kontrol üreticisi olarak, yerel yasalar ve yuvalama popülasyonunu yönetmenin en iyi yolları hakkında bilgi sahibiyiz. Ayrıca olası bir istilayı ortaya çıkmadan ortadan kaldırmanın en etkili yollarını öğrenerek uzun vadede zamandan ve paradan tasarruf edecekler.

3) Kuş Kontrol Uzmanları Daha Profesyonel

Kuş kontrol uzmanları, yuvalama alışkanlıkları, sosyal davranışlar, göç kalıpları ve popülasyonu tamamen caydırmanın en etkili ve etkisiz yolları dahil olmak üzere, yönettikleri türler hakkında her şeyi bilecekler. Eğitimli ve kalifiye bir profesyonel, kuşları koruyan entegre bir kuş haşere yönetimi çözümü oluşturacaktır - ve bu, bir yuvalama alanına erişime izin veren açıklıklar veya olabilecek atık bertaraf sistemleri gibi sorunun kökenini belirlemek için tesis sahipleriyle çalışmayı içerecektir. kuşlara bir besin kaynağı sunar.

4) Ustaların Daha Fazla Araca Erişimi Var

Haşere kontrol operatörleri, kuş kontrolü konusunda eğitilmiştir ve halka açık olmayan bir dizi profesyonel kullanım ürünlerine ve araçlarına erişime sahiptir. Daha özel araçlara erişim sayesinde, haşere kontrol operatörleri mevcut en etkili çözümleri kurmanın daha kolay ve daha güvenli bir yoluna sahiptir.

5) Bina Temizliğide Tasarruf Edin

Maliyet nedeniyle bir kuş kontrol uzmanı kiralamakta tereddüt etseniz de, aslında uzun vadede paradan tasarruf edeceksiniz. Kuş kontrol tesisatçıları, doğru çözümün seçildiğinden ve kurulumun ilk seferde doğru yapıldığından emin olur. Oysa kurulum düzgün yapılmazsa, kuşlara zarar verebilir, etkisiz olabilir ve değiştirme için daha pahalıya mal olabilir. Kuş kontrol uzmanları, probleminiz ve türünüz için hangi kuş kontrol yönteminin en iyi olduğunu bilecektir, bu da, özel probleminiz için tavsiye edilmeyen ürünleri kurmaya çalışarak zaman ve para kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir.

Etkili Plastik Kuşkonmaz ( Kuş Kovucu ) Ürünlerimiz

Firmamız Beyazgül GROUP olarak sizleri kuş kovma yöntemlerinin en etkilisi olan dört olağanüstü kuşkonmaz bariyer seçeneği sunar. Size en uygun ürünü seçenebilirsiniz.

Plastik Kuşkonmaz Bariyer 3D Model ( 42 Dikenli ) ; Ürün 50 CM Uzunluğunda, 15 CM Genişliğindedir. Yüksekliği 11.5 CM’dir. Diken sayısı 42 adettir. Genellikle enerji nakil hatlarında, leyleklerin yuva yapıp elektrik yüzünden telef olmalarını önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Ev ve işyeri kullanımına da uygundur. Diken sayısının en yüksek adete sahip olması nedeni ile en etkili üründür. Siyah ve Şeffaf renklerde üretilmektedir.

Plastik Kuşkonmaz Bariyer 2D Model ( 28 Dikenli ) ; Ürün 50 CM Uzunluğunda, 15 CM Genişliğindedir. Yüksekliği 11.5 CM’dir. Diken sayısı 28 adettir. Genellikle bina çatılarında, pencere önlerinde, balkonlarda ve su oluklarında kullanılmaktadır. Diken sayısını en düşük adete sahip olması nedeni ile ev, işyeri kullanımına daha uygun bir üründür. Siyah ve Şeffaf renklerde üretilmektedir.

Plastik Kuşkonmaz Bariyer 1D Model ( 32 Dikenli ) ; Ürün 50 CM Uzunluğunda, 15 CM Genişliğindedir. Yüksekliği 11.5 CM’dir. Diken sayısı 32 adettir. Ekonomik fiyatı ile genel olarak yüksek metrajlı havalimanı, fabrika, depolama tesisi gibi alanlarda tercih edilmektedir. Şeffaf, Siyah ve Gri renkli üretilmektedir.

Paslanmaz Çelik Kuşkonmaz Bariyer ( 32 Dikenli ) ; Ürün 50 CM Uzunluğunda, 15 CM Genişliğindedir. Yüksekliği 11.5 CM’dir. Diken sayısı 32 adettir. Yüksek fiyatı ile genel olarak AVM, Otel, Elektrik Direkleri gibi alanlarda tercih edilmektedir. Polikarbon taban üzerine çelik dikenler uygulanmıştır.

Kuşkonmaz bariyer, kurulumdan sonra çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez, bu da bu güvercin caydırıcılarını mülk sahipleri için mükemmel hale getirir. Beyazgül Group kuş kovucuları, hem paslanmaz çelik hem de plastik modeller için endüstri lideri garantiler sunmaktadır.  

Kuş Kovucu Diken Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin: Plastik Kuşkonmaz Neden Etkili ve Basittir [Uzman Açıklaması]

Kuş Kontrolü Konusunda Yardıma Mı İhtiyacınız Var ?

Kuşlardan uzak bir ortam için etkili ve insancıl çözümler sunan Beyazgül Group , Türkiye’nin en büyük kuş kontrol ürünleri üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, bu ve diğer kuş kontrol önlemleri konusunda yardıma ihtiyacı olanlara ürün tavsiyesi, bilgi ve ürün satışı hizmetleri vermektedir.

İhtiyacınıza Uygun Kuş Kontrolleri İçin Uzman Yardımı

Hangi ürünün sizin durumunuza en uygun olacağından emin değilseniz, Beyazgül Group Kuş Kontrol Sistemleri alanında 8 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ürün seçimi, kurulumu ve temizliğinde size yardımcı olabiliriz. Katalog, fiyatlandırma veya ürün örnekleri için bizi 0 (553) 859-59-59 numaralı telefondan arayın ya da plastikkuskonmaz @ gmail.com adresinden bize e-posta gönderin. 

BARKODU OKUTARAK BİZLER İLE İLETİŞİME GEÇİP HIZLICA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın