Pencere Kenarlarınızı Haşere Kuşlardan Koruyun
Buradasınız: Anasayfa / Blog
28 Mart 2022, Pazartesi
Pencere Kenarlarınızı Haşere Kuşlardan Koruyun
Pencere çıkıntıları, zararlı kuşların tünemesi için ideal bir yer sağlar, yırtıcılardan uzak bir yer sunar ve çoğu kuş türünün çevrelerini incelemesi için genellikle yüksek bir yer sunar. Ne yazık ki bu çevreler çok çekici olduğu için haşere kuşları üzerlerine tünediklerinde oldukça sıkıntıya neden olabilirler.
Pencere Kenarlarınızı Haşere Kuşlardan Koruyun

Pencere Kenarlarınızı Haşere Kuşlardan Koruyun

2022 yılına bir partiyle girmiş olsanız da veya birkaç masa oyunuyla sakin bir akşam geçirmiş olsanız da, en yakınınız ve en sevdiğiniz Ocak her zaman bir haberci olmuştur. Bahar, yenilenme zamanını temsil etmesi bakımından. İlkbaharın yağışlı ve potansiyel olarak soğuk olan Ocak, Şubat ve Mart aylarının havanın gerçekten iyileştiğini görmeye başlamadan önce geçmesi gerekiyor gibi görünse de, bunu kanıtlamak için evinizde çalışmayı düşünmeye başlamak için asla çok erken değildir. haşere kuşları gürültü yapmaya başlamadan ve mülkünüzün etrafında karışıklık bırakmadan önce.

" Önceliğimiz bu sevimli canlıların zarar görmeden, daha mutlu olacakları doğal yaşam alanlarına taşınmalarında yardımcı olmaktır. Kuş Kontrol Ürünlerimiz 2008 yılından bu yana göç eden kuşların elektrik telleri, fabrika atıkları, bilinçsiz insanların zarar vermeleri yüzünden çoğu zaman ölümle sonuçlanan tehlikeleri %70 azaltmış bulunuyoruz. "

Bilimsel bilgilere dayanarak bu kuş türleri vucutlarında 60'a yakın hastalık barındırabilmektedir. Yapıları gereği onlar zarar görmezken dışkı,tüy ve döküntüleri ile bu hastalıkları yaşam alanlarımıza kadar getirmektedirler. Tabiki önceliğimiz onlarında sağlığı, kuşlara zarar vermeden onları yaşam alanlarımızdan uzaklaştırmayı  hedefleyerek daha sağlıklı  ve mutlu olabilecekleri doğal yaşam alanlarına döndürmeye çalışmaktayız. Plastik Kuşkonmaz ürünümüz ile hem kuşların doğal yaşam alanlarına dönmelerine katkı sağlayıp hem de kendi sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarımızı oluşturabilmekteyiz. 

Kuşlardan bulaşabilecek Zoonotik Hastalıkları İncelemek İçin TIKLAYIN

Cam Önü Kuşkonmaz Nedir ? Nasıl Etkilidir ?

Pencere çıkıntıları, zararlı kuşların tünemesi için ideal bir yer sağlar, yırtıcılardan uzak bir yer sunar ve çoğu kuş türünün çevrelerini incelemesi için genellikle yüksek bir yer sunar. Ne yazık ki bu çevreler çok çekici olduğu için haşere kuşları üzerlerine tünediklerinde oldukça sıkıntıya neden olabilirler ve şüphesiz bir noktada bir yatak odasının pencere pervazında haşere kuşları tarafından uyandırılmanın sıkıntısını ve tabii ki onların dağınıklığını yaşadınız. bir pencere pervazına (bazı durumlarda çok hoş olmayan bir kokuya neden olan) veya aşağıdaki zemine bırakabilir. Bu yazıda kuşları cam önünden uzak tutmak için kullanabileceğiniz birkaç seçeneği gözden geçireceğiz.

Kolay Kuruluma Sahip Kuş Kovucular

Bu makalede, inceleyeceğimiz tüm seçenekler, güvercinler, martılar ve diğer haşere kuşları gibi kuşları pencere kenarlarından caydırmak için etkili bir yol sağlar ve bunların tümü temel bir uygulama bilgisi gerektirir, ancak nispeten kolay olmanız koşuluyla. Pencere pervazınıza veya çıkıntınıza erişim açısından, kurulumu çok fazla zorlaştırmamalıdırlar. Kuskovucular.net, size bu kuş caydırıcılarını mülkünüze uydurmak için ihtiyaç duyacağınız araçların yanı sıra kurulum için ayrıntılı talimatlar ve tavsiyeler sağlayabiliriz.

Plastik Kuşkonmaz Bariyer Nedir ?

Büyük olasılıkla Türkiye'de kasaba ve şehirlerde ve çevresinde kuş kovucu dikenler görmüşsünüzdür, ancak yerel şehir merkezinizdeki binalara bakmazsanız, bu göze çarpmayan kuş caydırıcı ürünlerin hemen hemen her yerde bulunabileceğini fark edeceksiniz. Nüfusun yoğun olduğu bölgelerde yaygın bir görüntü haline geldiler ve bunun iyi bir nedeni var; haşere kuşlarını herhangi bir mülkün pencere kenarına konmaktan caydırmak için güvenli, insancıl ve etkili bir yol sağlarlar ve haşere kuşlarını mülkünüzden uzak tutabilmenizi sağlamak için çeşitli boyut ve malzemelerde mevcuttur. nasıl göründüğüne etkisi.

Paslanmaz Çelik Kuş Dikenleri

Paslanmaz çelik kuş sivri uçları, örneğin bir pencere temizleyicisi paslanmaz çelik martı sivri uçlarını vurursa, devrilmeleri veya kırılmaları pek mümkün olmazsa, çok sayıda faaliyetin gerçekleştiği alanlarda kullanım için ideal hale getiren güç ve dayanıklılık sağlar.

Polikarbonat Kuş Kovucu Dikenler

Plastik güvercin kovucu kuşkonmaz olarak da bilinen polikarbonat sivri uçlar, paslanmaz çelik sivri uçlarla aynı şekilde çalışır ve en az onlar kadar etkilidir, ancak o kadar güçlü değildirler, yani olası olmayan yerler için daha uygun oldukları anlamına gelir. onlara dokunan herhangi bir şey. Polikarbonat sivri uçlar ve yalnızca dar ve orta boyutlarda mevcuttur, bu da onları güvercinleri ve diğer benzer büyüklükteki veya daha küçük haşere kuşlarını caydırmak için ideal kılar ve martı sivri uçları olarak mevcut değildir.

Martı Kovucu Ürünler

Diğer birçok haşere kuşu türüyle karşılaştırıldığında martıların oldukça uzun bacakları vardır, bu nedenle kuş sivri uçlarının onlar için etkili bir caydırıcı olmasını sağlamak için martı kovucu ürünlergüvercin kovucu yöntemlerinden daha uzun olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır ve yalnızca geniş bir genişlikte mevcuttur. Martı kovma yöntemlerinin en etkilisi olan dayanıklı paslanmaz çelikten yapılırken polikarbonat bir taban kullanırlar.

Güvercin Kovucu Ürünler

İnternette birçok kişinin de araştırdığı güvercin kovucu yorumlarını inceleyerek her yıl ürünlerimizi daha da çok geliştiriyoruz. En etkili güvercin kovucu ürün yorumlarını websitemizde bulabilirsiniz. Sizler de güvercin kovma yöntemleri hakkında bilgi vermek isterseniz güvercin kovucu yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Boyutları ve kanat açıklıkları nedeniyle makul miktarda inip kalkmak için yeterli alana ihtiyaç duyan martıların aksine; güvercinler, dar çıkıntılar da dahil olmak üzere en dar alanlardan bazılarına kendilerini sıkıştırmakta rahattır. Güvercin kovucu ürünlerin etkili olmasını sağlamak için, buna uygun genişliklerde gelirler; bu, güvercin sivri uçlarının amaçlandığı gibi çalıştıklarından emin olmak için sıkı bir şekilde oturmasının önemli olduğu anlamına gelir.

Güvercin Kovma Yöntemleri Hakkında Makalelerimize Aşağıdan Ulaşabilirsiniz;

1- Güvercinlerden Nasıl Kurtulursunuz ?

2- Güvercinlerin Balkona Gelmesini Nasıl Engellersiniz ?

Uygulanacak Yüzeyin Ölçüleri ve Uygun Ürün Seçimi

Hangi genişliğe ihtiyacınız olduğunu belirlemek için, binanızın duvarı veya penceresiyle birleştiği noktadan çıkıntının veya pervazın uzak kenarına kadar çıkıntınızın derinliğini ölçmeniz gerekir. Kuskovucular.net adresinde sunduğumuz kuş caydırıcı sivri uçların hepsi 50 cm uzunluğundadır mevcuttur ve genellikle satın alınan metre başına 3 uzunlukta sivri uç dahil olmak üzere her biri bir metrelik miktarlarda satılır.

Sunduğumuz güvercin, martı, karga, saksağan kovucu kuş kovarların modelleri aşağıdaki gibidir:

1D Model Kuş Kovucu

2D Model Kuş Kovucu

3D Model Kuş Kovucu

Küçük bir ayrıntı gibi görünebilir, ancak mülkünüz için doğru güvercin sivri genişliğini seçmek gerçekten önemlidir, çünkü yetersiz kapsama alanı varsa güvercinler sivri uçların arkasına veya önüne sıkışabilir. Bazı çıkıntılar için bir boyut genişliği uygun olmayabilir ve bunu elde etmek için benzer veya farklı genişliklerde 2 sıra kuşkonmaz bariyer takmanız gerekebilir.

Çatıda problem yaşıyorsanız " Çatıya Tüneyen Kuşlar İçin Etkili Kuş Kovucu Ürün Rehberi " göz atabilirsiniz. Sizler için uzman kuş kontrol ekibimiz tarafından hazırlanmıştır.

Plastik Kuş Kovucu Ürün Nasıl Uygulanır ?

Çıkıntı veya pervazınızın genişliğini ölçüp uygun kuş sivri uçlarını sipariş etmeden önce, bunları sabitleyeceğiniz yüzeyi temizlemek ve hazırlamak çok önemlidir. Kuskovucular.net adresinde, pisliği etkili bir şekilde temizlediğinizden ve havadaki kirleticilerden güvende olduğunuzdan emin olmak için kuş pisliklerini temizlerken dikkate almanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz bir dizi hazırlık aşaması sunuyoruz. BURAYA TIKLAYARAK makalemize ulaşabilirsiniz.

Kuşkonmaz Montaj Yapıştırıcısı İle Ürünü Uygulayın

Silikon yapıştırıcı, kuş sivri uçlarını çok çeşitli çıkıntılara tutturmanın hızlı ve kolay bir yolunu sağlar. Silikon yapıştırıcı, sivri şeridi çıkıntınızın yüzeyine yerleştirmeden önce kuş çivisinin tabanının alt tarafına silikon sıkarak bir doldurma tabancası kullanılarak uygulanabilir. Düşük bir kokuya ve yüksek bir yapışkanlığa sahip olduğu için çevrimiçi mağazamızda bulunan gibi yüksek kaliteli bir silikon kullanmanızı öneririz. Silikon yapıştırıcı sertleştikten sonra elastik kalma avantajına sahiptir, yani kuşlar sivri uçlara konmaya çalışırlarsa kırılmak yerine hareket etmeleri gerekir ve daha uzun süre dayanmalarına yardımcı olur.

Vida İle Kuşkonmazları Uygulayın

Firmamız da sunduğumuz kuş kaçırıcı ürünleri, sivri uç tabanına zarar verme endişesi olmadan kuş kovucularınızı uçlarını etkili bir şekilde çıkıntınıza sabitlemek için sivri sabitleme vidalarıyla birlikte kullanabileceğiniz küçük sabitleme delikleriyle birlikte gelir.

Pencere Önünde Kuş Kovucu Ürün Uygulaması

Haşere kuşlarını caydırmak istediğiniz çıkıntının dışa açılan bir penceresi varsa, kuş sivri uçlarınıza uyacak şekilde pencere direkleri kullanabilirsiniz. Bunlar, sivri uçlarınızı doğrudan çıkıntıya veya pencere pervazına değil, pencerenin tabanına sabitlenen özel direklere takmanıza ve pencerenizi özgürce açmanıza izin vererek çalışır.

Kuş Kovucu Jel

Kuş kovucu jel, kuş sivri uçlarına harika bir alternatiftir ve düzenli olarak yeniden uygulama gerektirse de, yüklemek için herhangi bir DIY (kendin yap) gerektirmez, bu da onu kuş sivri uçlarını takmaya hevesli olmayanlar için harika bir seçimdir. Kuş kovucu, uygulandığı yüzeyin yapışkan ve kuşların konması için rahatsız edici hale gelmesine neden olan, toksik olmayan yapışkan bir kimyasaldır. Birçok haşere kuşu, kuş kovucu jelden doğal olarak kaçınacak ve onları çok insancıl bir şekilde caydıracaktır. Şeffaf jel bir cilt oluşturabilir, ancak tamamen sertleşmez veya sertleşmez, ancak etkili olması için her 6-12 ayda bir yeniden uygulanması gerekir.

Kuş Kovucu Jel Uygulamak

Kuş Kovucu Jel, bir doldurma tabancası kullanılarak ve yüzey boyunca zikzak deseni yapılarak kolayca uygulanabilir; bir tüp yaklaşık 2 mt için yeterlidir.

İhtiyacınıza Uygun Kuş Kontrolleri İçin Uzman Yardımı

Hangi ürünün sizin durumunuza en uygun olacağından emin değilseniz, Beyazgül Group Kuş Kontrol Sistemleri alanında 8 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ürün seçimi, kurulumu ve temizliğinde size yardımcı olabiliriz. Katalog, fiyatlandırma veya ürün örnekleri için bizi 0 (553) 859-59-59 numaralı telefondan arayın ya da plastikkuskonmaz @ gmail.com adresinden bize e-posta gönderin. 

BARKODU OKUTARAK BİZLER İLE İLETİŞİME GEÇİP HIZLICA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın