Hangi̇ Kuş Kovucu Ürünü Terci̇h Etmeli̇si̇ni̇z ?
Buradasınız: Anasayfa / Blog
28 Mart 2022, Pazartesi
Hangi Kuş Kovucu Ürünü Tercih Etmelisiniz ?
Beyazgül GROUP ailesi olarak 8 yılı aşkın süredir kuş kontrol sistemleri sektöründe öncü lider konumundayız. Üretimimizde olan bir çok farklı kuş kovucu model üründen yaşadığınız probleme en uygun çözümü sizlere sunmaktayız.
Hangi Kuş Kovucu Ürünü Tercih Etmelisiniz ?

Hangi Kuş Kovucu Ürün Çeşidini Tercih Etmelisiniz ?

Öncelikle sizlere en uygun kuş kovucu çözümünü önerebilmemiz için yaşadığınız kuş problemini belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin ;

 • Pencere önü güvercin konmaması için mi ?
 • Çatı Bölümünde Kuş yuvaları için mi ?
 • Kuşların konmaması için ürün kullanımı için mi ?
 • Kuşların yarattığı kirlilik ve gürültü için mi ?
 • Tabela, veranda, söve gibi alanlara kuş konmaması için mi ?
 • Balkonlarınızdan kuşları uzaklaştırmak için mi ?
 • Su oluklarında kuş tünemeleri için mi ?
 • Fabrika içinde tavan bölümünde kuş problemi için mi ?
 • Fabrika çatılarında kuş problemi için mi ?
 • Elektrik direklerinde kuş kovucu ürün kullanımı için mi ?

Bu seçimlerden bir yada bir kaçı sizin probleminizi anlatıyorsa, doğru adrestesiniz. Kuş problemi yaşadığınız alanı belirledikten sonra ürünlerimiz arasında yer alan " 1D Model 32 Dikenli , 2D Model 28 Dikenli ve 3D model 42 dikenli olmak üzere 3 ürünü bu alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz 50 CM boyunda 15 CM genişliğinde 11.5 CM yüksekliğindedir. Uygulandığı alanlarda kuş problemini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

İlk Aşama Doğru Plastik Kuşkonmaz Kuş Kovucu Ürünü Seçmektir.

Haşere kuşları ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız ( güvercin-martı-karga-serçe-kumru vb ) evinizde, iş yerinizde, depolama alanlarınızda, bahçenizde, kuş sorununu ortadan kaldırmak için doğüru kuş kontrol ürünü kullanmak oldukça önemlidir. Firmamız Tekirdağ ilinde üretilen plastik kuşkonmaz kuş kondurmaz ürünlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. BURAYA TIKLAYARAK ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Firmamız 15 + ürün çeşidi ile kuş istilasının boyutuna göre ürün önermektedir. Küçük kuş türü olan serçelerden, orta büyüklükteki güvercin, karga, saksağan vb büyük türlerde ise martı ve leylek çeşitlerine kadar etkili ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Tüm modeller özel polikarbon hammadde ile yüksek kalitede üretilmiştir ve UV ( güneş ışınlarına ) dayanıklı hale getirir. Plastik kuşkonmaz uygulaması sizleri haşere kuşu hasarının neden olduğu temizlik ve bakım maliyetlerinizi azaltır.

3D Model Kuşkonmaz Bariyer : Polikarbon hammaddeden üretilen kuş dikenleri, şeffaf ve siyah renkten oluşmaktadır. UV dayanımı mevcuttur. Elektrik iletkenliği yoktur ve çevre şartlarına dayanıklıdır. 50 CM ürün başına 42 diken sayısı ile tüm kuş türlerini kontrol etmek için uygundur. Kuş sorunu yaşanan alan belirlenip temizliği yapıldıktan sonra yüzeye de bağlı olmakla birlikte dilerseniz vida ile dilerseniz yapıştırıcı ile kullanılmaktadır. Montajı gayet basittir. Montaj yapıldığı yerde kuş sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Premium kalitede olan bu ürün için yapıştırıcı satışımızda mevcuttur. 1 Tüp yapıştırıcı yaklaşık 40-50 adet ürün yapıştırmaktadır. Küçük serçelerden Leylek veya Kartal gibi büyük kuşlara kadar etkili olan plastik kuşkonmaz 3D model ürün yüzeyinizi koruyacaktır. 

2D Model Kuşkonmaz Bariyer : Polikarbon hammaddeden üretilen kuş dikenleri, şeffaf ve siyah renkten oluşmaktadır. UV dayanımı mevcuttur. Elektrik iletkenliği yoktur ve çevre şartlarına dayanıklıdır. 50 CM ürün başına 28 diken sayısı ile orta ve küçük büyüklükteki kuşları kontrol etmek için uygundur. Kuş sorunu yaşanan alan belirlenip temizliği yapıldıktan sonra yüzeye de bağlı olmakla birlikte dilerseniz vida ile dilerseniz yapıştırıcı ile kullanılmaktadır. Montajı gayet basittir. Montaj yapıldığı yerde kuş sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Premium kalitede olan bu ürün için yapıştırıcı satışımızda mevcuttur. 1 Tüp yapıştırıcı yaklaşık 40-50 adet ürün yapıştırmaktadır. Küçük serçelerden karga,güvercin,kumru gibi orta-büyük kuşlara kadar etkili olan plastik kuşkonmaz 2D model ürün yüzeyinizi koruyacaktır.

1D Model Kuşkonmaz Bariyer : Polikarbon hammaddeden üretilen kuş dikenleri, şeffaf ve siyah renkten oluşmaktadır. UV dayanımı mevcuttur. Elektrik iletkenliği yoktur ve çevre şartlarına dayanıklıdır. 50 CM ürün başına 32 diken sayısı ile küçük ve orta büyüklüğe sahip tüm kuş türlerini kontrol etmek için uygundur. Kuş sorunu yaşanan alan belirlenip temizliği yapıldıktan sonra yüzeye de bağlı olmakla birlikte dilerseniz vida ile dilerseniz yapıştırıcı ile kullanılmaktadır. Montajı gayet basittir. Montaj yapıldığı yerde kuş sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Premium kalitede olan bu ürün için yapıştırıcı satışımızda mevcuttur. 1 Tüp yapıştırıcı yaklaşık 40-50 adet ürün yapıştırmaktadır. Küçük serçelerden martı,karga,saksağan gibi büyük kuşlara kadar etkili olan plastik kuşkonmaz 1D model ürün yüzeyinizi koruyacaktır.

Kuş Probleminiz İçin Ürün Seçimi Yapmadan Önce Belirlenmesi Gerekenler

 • Ne Tür Kuşları Uzak Tutmaya Çalışıyorsunuz ?

Kuş probleminiz küçük ve orta büyüklükte ise Güvercin, kumru, martı vb gibi plastik kuşkonmaz 1D-2D-3D ürünlerini kullanabilirsiniz. Farklı boylarda ki kuşlar için uzman ekibimizi arayabilirsiniz. Plastik kuşkovar ürünler tüm boyutlardaki kuşların rahatsızlık vermesini engelleyecektir. Serçe, sığırcık veya benzeri büyüklükteki kuşlarınız varsa Plastik kuşkonmaz uygulamasına ihtiyacınız vardır.

 • Plastik Kuşkonmazları Nereye Uygulamalısınız ?

Kuşlar çok sayıda ya da sadece birkaç tanesi tünüyor veya toplanıyor ise bu sizler için sorunun başlangıcını işaret etmektedir. Kuşlar alıştıkları yerden kolay kolay vazgeçmeyen canlılardır. Önce 1-2 tanesi gelir daha sonra bu sayı bir çatıyı kaplayacak sayıya kadar çıkmaktadır. Bir alanı kaplamak için birden fazla plastik kuşkonmaz gerekebilir. Örneğin çatıda kullanacaksanız 1 m2 alan için ortalama 10-12 ürün gitmektedir. Pencere için kullanılcaksa ortalama bir pencere için yaklaşık 3 ürün gerekmektedir. Ürünlerimiz esnek olduğu için oldukça uzun ömürlüdür. Sorun yaşadığınız alanı belirleyip bu alanlarda kuşkonmaz bariyer uygulaması yapmak gerekmektedir. Bu sizi kuş sorunundan tamamen kurtaracaktır.

 • Ne Kadar Ürün Sipariş Etmem Gerekli ?

Firmamız, müşterilerin kaç tane kuş kovucu ürün sipariş etmeleri gerektiğini bilmelerine yardımcı olmak için ürün teknik özelliklerini söylemektedir. Standart ( 1D-2D-3D ) model ürünlerimiz 50 CM boyunda 15 CM genişliğinde olup 11.5 CM yüksekliğindedir. Diken yapısındadır. Fakat sizlerin uygulama alanı daha dar veya daha geniş ise 5 CM genişlikten 25 CM genişliğe kadar ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlar özel sipariş ürünlerdir ve minimum 2000 adet üretilmektedir. Sorun yaşadığınız alana erişiminiz var ise metre yardımı ile ölçü alabilirsiniz. Eğer ki erişim yok ise en yakın bölümden tahmini olarak rakam vermeniz yeterli olacaktır. Her zaman minimum 20+ adet fazla sipariş vermeniz sizler için daha iyi olacaktır. Kuş sorunu yaşadığınız alanı ürünler ile kapladıktan sonra kuşlar o alandan farklı alanlara taşınacaktır. Buda yeni sorunlara sebep olabilmektedir. Yedek ürün bulundurmak bu açıdan önemlidir. 

 • Ürünleri Yapıştırarak mı Vida ile mi Uygulamalıyım ?

Plastik kuşkonmaz kurulumu uygulancak yüzeye güvenli bir şekilde uygulamak için vida veya yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Kurulum yüzeyi taş, cam olduğundan veya herhangi bir nedenle bir vida ile delinemediği için bu mümkün değilse, yapıştırıcı kullanılabilir.

İhtiyacınıza Uygun Kuş Kontrolleri İçin Uzman Yardımı

Hangi ürünün sizin durumunuza en uygun olacağından emin değilseniz, Beyazgül Group Kuş Kontrol Sistemleri alanında 8 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ürün seçimi, kurulumu ve temizliğinde size yardımcı olabiliriz. Katalog, fiyatlandırma veya ürün örnekleri için bizi 0 (553) 859-59-59 numaralı telefondan arayın ya da plastikkuskonmaz @ gmail.com adresinden bize e-posta gönderin. 

BARKODU OKUTARAK BİZLER İLE İLETİŞİME GEÇİP HIZLICA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın