Kuşları Kaçırmak İçin Ne Yapılması Gerekli ?
Buradasınız: Anasayfa / Blog
19 Mayıs 2020, Salı
Kuşları Kaçırmak İçin Ne Yapılması Gerekli ?
Kuş Kovucu Ürünler , çeşitli durumlarda birçok haşere kuşunu kovmada kanıtlanmıştır. Plastik kuşkonmaz bariyer, kuşları uzak tutmak için tasarlanmış güvenli polikarbondan imal edilen ve görsel kuş caydırıcı ürünlerdir.
Kuşları Kaçırmak İçin Ne Yapılması Gerekli ?

Kuşları Kaçırmak İçin Ne Yapılması Gereklidir ?

Kuş Kovucu Ürünler , çeşitli durumlarda birçok haşere kuşunu kovmada kanıtlanmıştır. Plastik kuşkonmaz bariyer, kuşları uzak tutmak için tasarlanmış güvenli polikarbondan imal edilen ve görsel kuş caydırıcı ürünlerdir. Beyazgül Group firmasının yaşadığınız " Kuş Problemi " için güvenebileceğiniz bir çözümü var.

Büyük kuş sürüleri için, buğulanmanın onları insanca dağıtmanın çok etkili bir yolu olduğu kanıtlanmıştır. Plastik kuşkonmaz bariyer ürünleri kuşları çatılardan, balkonlardan, pencere pervazlarından ve kuşların hoş karşılanmadığı diğer alanlardan uzak tutmak için kullanılabilir. Bahçeleri, küçük bahçeleri kuşlardan uzaklaştırmak için sizlere etkisi inanılmaz olan ve canlılara hiçbir zarar vermeyen göz zevkinizi bozmayan bu ürünü önermekteyiz.

Güvercinleriniz mi var ? Güvercinler Hakkında Gerçekler

Güvercinler, Türkiye ve dünyada bir numaralı haşere kuşu olarak bilinmektedir. Ülkedeki şehirlerdeki binalara diğer kuşlardan daha fazla zarar verirler. Aşağıdaki infografikte güvercinler hakkındaki gerçekleri öğrenin ve binalarınızın haşere güvercinlerinden ve neden oldukları hasarlardan korunduğundan emin olun.

Neden Güvercin Kontrolü ?

Çoğu şehirde bulunan haşere güvercinler, Kaya Güvercinleri veya Güvercinlerin torunlarıdır. Büyük şehir binalarımıza çok benzeyen az sayıda yırtıcı ve çok sayıda barınak olarak gördükleri yerlere yuvalar inşa ediyorlar. Güvercinler yiyecek veya yuva inşa etmek için güzel bir yer ararken binalar ve rahat tüneme alanları onların ilgisini çekmektedir. Onları yaşam alanlarımızdan uzaklaştırıp doğal alanlarına dönmeye teşvik etmek için onları rahatsız etmelisiniz ve işte bu nokta da güvenli ve insancıl güvercin kontrol ürünleri devreye giriyor.

Yaşam Alanlarımızda Hangi Alanlarda Kuş Kontrol Ürünleri Uygulanmalı ?

Yaşam alanlarımızın birçok yerinde kuş kirliliği ve salgın hastalık riski ile karşı karşıyayız. Bu canlılar sevimli oldukları kadar yapıları gereği tehlikeli de olabilmektedirler. Bilindiği üzere kuşlar üzerinde 60+ salgın hastalığı yayma riski mevcuttur. Daha önceki senelerde ölümle sonuçlanan birçok hastalığın kuşlar ile taşınabildiği bilimsel olarak araştırılmış ve karar verilmiştir. Bu hastalıklara örnek vermek gerekirse ; Batı Nil Virüsü, Influenza Tipleri, E-Coli, Kuş Gribi, Sallmonella gibi birçok hastalığı yaşam alanlarımıza dışkıları ve döküntüleri ile taşıma riski bulunmaktadır.

" Önceliğimiz Canlıları Korumak ve Onları Doğal Yaşam Alanlarına Döndürmektir. Kuşların Yuvalama ve Tüneme Yerleri Evler Değildir. " Onları daha mutlu olacakları kendilerine özgü habitatlarına döndürmekte oldukça önemli bir role sahip olan plastik kuşkonmaz bariyer ürünü ile sizlerde bu hastalık ve kirlilik riski bulunan ;

 • Balkon
 • Pencere Önleri
 • Klima Motorları
 • Doğalgaz Boruları
 • Bina Dekorasyon Çıkıntıları
 • Site İçi Aydınlatmalar,
 • Panjur Üstleri
 • Balkon Demirleri
 • Çatı Kenarları,
 • Teraslar,
 • Kış Bahçeleri,

Su Olukları gibi birçok alanda mükemmel etki sağlamaktadır. Ürün esnek bir yapıya sahip olduğu ve UV koruması olduğu için dış etkenlere dayanımı oldukça yüksektir. Kırılmaz, yanmaz ve elektriği iletmeme gibi teknik özelliklere sahiptir. Güvenle kullanabilirsiniz.

İnsancıl ve Etkili Kuş Kovucu Ürünler

Güvercinlerin binalara tünemesini ve yuvalamasını önlemek için en iyi ürünlerden biri plastik kuşkonmaz bariyerlerdir. Ürün uygulanan yerlerde düz olmayan iniş alanları yaratır. Güvercinler, tünemek ve yuvalamak için daha uygun bir alan aramaya devam edecekler. Plastik kuşkonmaz bariyer, tutkal, vidalar veya bağlantı delikleri kullanılarak kurulumu yapılabilmektedir. Türkiye'de sadece bizim üretimini yaptığımız UV(Güneş) korumalı malzemelerle üretildikleri için binanızda uzun süre dayanırlar. Beyazgül Group kuş kontrol ürünleri, PETA ve Human Society gibi ajanslar tarafından insancıl bir ürün olarak kabul edilir.

İhtiyacınıza Uygun Kuş Kontrolleri İçin Uzman Yardımı

Hangi ürünün sizin durumunuza en uygun olacağından emin değilseniz, Beyazgül Group Kuş Kontrol Sistemleri alanında 8 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Ürün seçimi, kurulumu ve temizliğinde size yardımcı olabiliriz. Katalog, fiyatlandırma veya ürün örnekleri için bizi 0 (553) 859-59-59 numaralı telefondan arayın ya da plastikkuskonmaz @ gmail.com adresinden bize e-posta gönderin. 

Etiketler
güvercin kovucu
plastik kuşkonmaz
kuşkonmaz bariyer
kuş kovucu
kuşkonmaz teli
kuşları kaçırmak için
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın